به نام یزدان پاک
بی شک مراسم ازدواج یکی از به یاد ماندنی ترین رویداد های زندگی هر فرد هست و افراد تمایل دارند که این مراسم را به بهترین نحو ممکن برگزار کنند، که این امر مستلزم وقت و هزینه بسیار زیادی است.

گروه تشریفات 3 بعدی با به کار گیری به روزترین امکانات موجود و بهره گیری از روش عکسبرداری پانوراما این امکان را برای کاربران فراهم آورده است که با دسترسی به تور مجازی باغ ها و تالارهای مجالس با سهولت بیشتر تشریفات مورد نظر خود را دریافت کنند.
تور مجازی چیست؟
تور مجازی فناوری جدیدی است که امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای کاربران فراهم میکند. تور   مجازی قابلیتی مابین عکس و فیلم را به شما میدهد. وسعت دید در پانورامای ۳۶۰ وسیعتر از عکس است، خروجی این تکنیک همچون فیلم است ولی با این تفاوت که کنترل دوربین در دست کاربر است و کاربر میتواند تصور کند که در فضایی ایستاده است و به هر طرف که بخواهد میتواند رو کند، در آن زوم کند و سوژه را با جزئیات بیشتری ببیند.

 با استفاده از این روش از مزایای زیر بهره مند شوید:

  1. سهولت در انتخاب با دسترسی به مرجع کامل تشریفات                                             
  2. بازدید آسان و کاملا واقعی از باغ ها و تالارهای مجالس                                  
  3. امکان استفاده از تخفیفات ویژه با استفاده از معرفی نامه سایت                              
  4. صرفه جویی در زمان و هزینه های رفت و آمد                             

شنبه 27 مرداد 1397
املاک 3 بعدی | بررسی تالارو باغ بصورت 3 بعدی ، انتخاب آسان و سریع !

گروه تشریفات سه بعدی با هدف گرد آوری مرجعی کامل در زمینه تشریفات مجالس ازدواج و سایر مجالس ( نامزدی, تولد, ولیمه و ...) امید دارد  خدمتی در خور و شایسته به  کاربران عزیز ارائه دهد.

سایت تشریفات 3 بعدی با به کار گیری روش عکسبرداری پانوراما (3 بعدی) امکان بازدید کاربران عزیز را از باغ های مجالس, تالارهای پذیرایی و سایر خدمات مربوط به ازدواج  به صورت مجازی و به ساده ترین شکل ممکن را فراهم کرده است. جهت سهولت در استفاده از سایت مطالب زیر را مطالعه کنید:


برای مشاهده تور مجازی باغ ها و تالارهای مجالس شیراز و انتخاب بهترین باغ و تالارهای پذیرایی شیراز در صفحه اصلی کلید باغ و تالار را انتخاب کنید. در این قسمت میتوانید با توجه به مشخصات و امکانات مورد نظر خود اعم از ظرفیت باغ یا تالار, هزینه ورودی و.... بهترین گزینه ممکن را مشاهده کنید.                              

جهت انتخاب خدمات جشن ازدواج مانند: آرایشگاه ها, آتلیه ها و استودیو های عکاسی و فیلمبرداری, مزون ها و.... در صفحه اصلی سایت گزینه خدمات مجالس را انتخاب کنید و در هر بخش با مشخص کردن فیلدهای مورد نظر خود بهترین پیشنهادات را دریافت کنید.                         

کاربران گرامی در صورت تمایل به دریافت مشاوره در زمینه انتخاب تشریفات مجالس خود میتوانند در قسمت مشاوره تشریفات مجالس با وارد کردن مشخصات و تاریخ مراسم, بودجه و علایق مورد نظر خود بهترین پیشنهاد را دریافت کنند.                                           

جهت استفاده از تخفیفات ویژه سایت نسبت به دریافت معرفی نامه اقدام کنید.                    

در قسمت تالار گفتگو و نظرات کاربران با انتشار نظرات خود و میزان رضایت از خدمات دریافتی میتوانید به سایر کاربران در امر انتخاب تشریفات مجالس خود کمک کرده و یا با توجه به نظرات کاربران بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.                                         

همکاران عزیز در زمینه خدمات و تشریفات مجالس میتوانند در قسمت ثبت باغ یا تالار و همچنین ثبت خدمات نسبت به ثبت فعالیت خود اقدام کنند.                                       

لطفا با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود ما را در بهبود و ارتقای عملکرد سایت یاری کنید.