به نام یزدان پاک
بی شک مراسم ازدواج یکی از به یاد ماندنی ترین رویداد های زندگی هر فرد هست و افراد تمایل دارند که این مراسم را به بهترین نحو ممکن برگزار کنند، که این امر مستلزم وقت و هزینه بسیار زیادی است.

گروه تشریفات 3 بعدی با به کار گیری به روزترین امکانات موجود و بهره گیری از روش عکسبرداری پانوراما این امکان را برای کاربران فراهم آورده است که با دسترسی به تور مجازی باغ ها و تالارهای مجالس با سهولت بیشتر تشریفات مورد نظر خود را دریافت کنند.
تور مجازی چیست؟
تور مجازی فناوری جدیدی است که امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای کاربران فراهم میکند. تور   مجازی قابلیتی مابین عکس و فیلم را به شما میدهد. وسعت دید در پانورامای ۳۶۰ وسیعتر از عکس است، خروجی این تکنیک همچون فیلم است ولی با این تفاوت که کنترل دوربین در دست کاربر است و کاربر میتواند تصور کند که در فضایی ایستاده است و به هر طرف که بخواهد میتواند رو کند، در آن زوم کند و سوژه را با جزئیات بیشتری ببیند.

 با استفاده از این روش از مزایای زیر بهره مند شوید:

  1. سهولت در انتخاب با دسترسی به مرجع کامل تشریفات                                             
  2. بازدید آسان و کاملا واقعی از باغ ها و تالارهای مجالس                                  
  3. امکان استفاده از تخفیفات ویژه با استفاده از معرفی نامه سایت                              
  4. صرفه جویی در زمان و هزینه های رفت و آمد                             

شنبه 27 مرداد 1397
املاک 3 بعدی | بررسی تالارو باغ بصورت 3 بعدی ، انتخاب آسان و سریع !

به نام یزدان پاک


تشریفات 3 بعدی چیست؟


تقریبا از اوایل دهه 1380 استفاده از تشریفات مجالس جهت مدیریت برگذاری مراسم های مختلف و به خصوص برگزاری مراسم ازدواج رایج شد. بدین ترتیب که زوج های جوان مدیریت مراسم خود را به موسسات تشریفاتی سپرده و این موسسات بر اساس سلایق، ایده ها و بودجه در نظر گرفته شده، خدمات خود را به زوج های جوان ارائه می دهند.


سیستم تشریفات مجالس 3 بعدی، با بکار گیری روش عکسبرداری پانوراما و با بهره گیری از به روز ترین و کارآمدترین تکنولوژی های روز جهان، به زوج های جوان این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن، با آسودگی خاطر و با دسترسی به گزینه های متنوع، مدیریت برگزاری یکی از مهم ترین رویدادهای زندگی خود را به بهترین شکل ممکن در دست گرفته و مراسم خود را با بالاترین کیفیت برگزار کنند.